Torebki doypack i ich warianty

Torebki doypack mają wiele odmian, dopasowanych do potrzeb.

torebki doypack

Nowoczesne torebki doypack

Współczesny rynek opakowań prześciga się w pomysłach. Atrakcyjny pojemnik, przyciągający wzrok jest przecież znakomitym wsparciem sprzedaży. Właśnie po taki sięgają najczęściej klienci ze sklepowej półki. Czym są nowoczesne opakowania, a w szczególności torebki doypack? Czym się charakteryzują i jakie mają zalety? Co je wyróżnia na półce w sklepie? Czy konieczny jest wypełniacz do pakowania produktów w takich torbach? Poznaj ich cechy oraz najważniejsze warianty.

Jakie zalety ma doypack?

Doypack, to specjalne torby służące do przechowywania różnego rodzaju artykułów spożywczych. Można w ich konfekcjonować np.:

  • artykuły spożywcze,
  • produkty chemiczne,
  • kosmetyki,
  • karmy dla zwierząt.

Torebki doypack znakomicie się nadają do przechowywania produktów sypkich, płynnych i półpłynnych, takich jak np. zioła, kawy i herbaty, sosy, soki, majonezy, mydła w płynie, proszki i wiele innych. Dzięki specjalnej konstrukcji z denkiem zapewniającym stabilność, doypacki świetnie się prezentują na półce.

Torebki powstają w wyniku zgrzewania dwóch lub trzech warstw laminatu, papieru lub folii. Taka technologia produkcji zapewnia im wytrzymałość, funkcjonalność i giętkość. Dzięki temu są idealne do przechowywania i transportu. Do ich ogromnych atutów należy proste i szczelne zamknięcie.

Rodzaje opakowań doypack

Producent opakowań foliowych oferuje klientom rozmaite warianty doypacków. Torebki mogą się różnić kształtem, kolorem czy stopniem przezroczystości. To opakowania, takie jak np.:

  • z zapięciem strunowym - można je wielokrotnie otwierać i zamykać, bez konieczności zużywania całego produktu,
  • z eurodziurką lub zawieszką - służą do wieszania na haczyku,
  • z zamknięciem korkowym,
  • z okienkiem - przez które bardzo dobrze widoczny jest produkt, z nacięciem laserowym - które ułatwia wygodne otwarcie woreczka,
  • z wentylem - takie opakowania wykorzystuje się do przechowywania kawy.

Producent worków foliowych zadbał o wysoki poziom estetyki swoich wyrobów, ich trwałość i funkcjonalność. Doypack, to nowoczesny rodzaj opakowań, który robi furorę na rynku. Jest tani i bardzo praktyczny.

torebki doypackwypełniacz do pakowaniadoypackproducent opakowań foliowychproducent worków foliowych