Wypełniacze do kartonów

Wypełniacz do pakowania

Wypełniacz do pakowania to bezpieczna wysyłka paczek

wypełniacz do pakowania

Co zrobić by wysłać coś bezpiecznie kurierem?

Przesyłki kurierskie cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Świadczy o tym ogromna ilość firm zajmujących się ich dostarczaniem. By paczka dotarła do odbiorcy w dobrym stanie potrzebny jest wypełniacz do pakowania. O co jeszcze trzeba zadbać by wysyłane rzeczy nie uległy uszkodzeniu? To pytanie zadają sobie właściciele sklepów internetowych, ale też osoby prywatne. Odpowiedź na nie można znaleźć w dalszej części artykułu.

Wypełniacz do paczek i jego rodzaje

Absolutnie niezbędnym elementem zabezpieczającym przesyłkę jest wypełniacz do pakowania. Występuje w kilku wersjach różniących się głównie rozmiarem poszczególnych poduszeczek. Pierwszą z popularnych odmian jest napełniona powietrzem folia biodegradowalna do pakowania. Warto z niej korzystać gdyż nie zagraża środowisku. Kolejna propozycja to skuteczna mata powietrzna. To jeszcze nie koniec opcji do wyboru.

Dla wielu osób najlepszym rozwiązaniem są większe poduszki powietrzne do paczek. Dzięki nim rzeczy znajdujące się w przesyłce są świetnie chronione. Nie można jednak skupiać się wyłącznie na wypełniaczach. Ważne jest także pudełko odporne na uszkodzenia. Zdecydowanie warto wybrać wersję wykonaną z przynajmniej 5-cio warstwowego kartonu. Pudło może być używane, pod warunkiem, że nadal jest odpowiednio sztywne.

Jak stosować wypełniacze do paczek?

Kurierzy codziennie przewożą mniejsze bądź większe przesyłki. Podczas przeładunków są narażone na upuszczenia. Często także przestawia się je z miejsca na miejsce. Dlatego, też rzeczy znajdujące się wewmątrz muszą być dobrze zabezpieczone. Zatem każdy element owija się w osobny wypełniacz do pakowania. To jedyne słuszne rozwiązanie. Ponadto należy zadbać o to by w kartonie nie było zbyt dużo wolnej przestrzeni. Wtedy pakowane elementy nie będą się przemieszczać. Jak można to osiągnąć?

Wielkość pudełka musi być dopasowana do rozmiaru wysyłanego towaru. Tak by mieścił się w nim po owinięciu w w coś takiego jak folia do pakowania paczek. Ewentualne luki zapycha się luźnymi poduszkami z powietrzem. Po tym pozostaje tylko okleić karton dobrą taśmą i prawidłowo zaadresować. Kopię etykiety adresowej warto włożyć do środka. Dobrze jest też oznaczyć przesyłkę, jeśli znajdują się w niej bardzo delikatne rzeczy.

wypełniacz do pakowaniafolia biodegradowalna do pakowaniamata powietrznapoduszki powietrzne do paczekfolia do pakowania paczek

Powiązane wpisy

Folia do pakowania paczek

Folia do pakowania paczek to gwarancja zadowolenia klienta

Poduszki powietrzne do paczek

Poduszki powietrzne do paczek mogą wspomóc ekologię